Forum Kuralları

ikra

Yönetici
23 Ocak 2015
601
618

• Saldırgan dil kullanmaktan kaçının.
• Diğer üyelere karşı kibar olun.
• Diğer bireylere ve onların inançlarına (dini, kültürel, ahlaki vb.) Saygı gösterin.
• Başkalarının görüşlerine ve ifade etme haklarına saygı gösterin.
• Başkalarını kasten kızdırmaktan veya aktif olarak çatışma yaratmaktan veya başlatmaktan kaçının.
• Diğer insanlara ve inançlarına kişisel saldırılar yapmaktan kaçının.
• Asla başka bir kişiye veya işletmeye doğru iftira içeren kelimeler kullanmayın.
• Telif hakkı ihlaline neden olabilecek içeriklerin paylaşımı yasaktır.
• Forum içerisinde illegal oyun, yazılım, film, mp3, key, serial vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır ! (PM dahil)


5651 sayılı kanunun 8. maddesi ve T.C.K'nın 125. maddesine göre; almanca.com.tr/forum olan forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından almanca.com.tr/forum sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ile iletişime geçebilirsiniz iletişim@almanca.com.tr bu çevrede, almanca.com.tr/forum yönetimi en kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır.

Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı bize aittir.

Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !

Güncelleme devam edecek ...

 ikra

Yönetici
23 Ocak 2015
601
618

Web sitemiz https://almanca.com.tr/forum oluşturulan özgün içeriği ile pırıl pırıl bir forum sitesidir. Burada özgün olmayan kopya içerik barındırmıyoruz.
Foruma kopya içerik kopya makale eklenmesi kesinlikle yasaktır. Burada yazılan çizilen her şey özgün olmalı. Piyasada kopya içerikler fazlası ile var bu bizi ilgilendirmiyor. Ama biz burada üreten düşünen ve ortaya harikulade güzel şeyler çıkarmanın gayretindeyiz.


Saygılarımla.
 11 Haz 2020
69
86

Bildirilen kurallara riayet etmek biz üyelere düşen önemli bir görevdir. Her yerin belirli bir düzeni olduğu gibi forumların da bir düzeni vardır ve bunun bozulmaması için kurallara uymak şarttır. Hatırlatmanız için teşekkür ederim.
 
Üst