Umbrella Cisco

Umbrella kullanımı basit ve yönetimi kolay olan bir grup mühendis, teknoloji uzmanı, tasarımcı ve daha fazla yapı ürününden oluşan bir gruptur.

Cisco Umbrella, kullanıcıların gittiği her yerde internetteki tehditlere karşı ilk savunma hattını sağlayan güvenli bir internet ağ geçididir. Umbrella, internetin temelinde yerleşik olduğundan, tüm konumlar, cihazlar ve kullanıcılar genelinde internet etkinliğine tam görünürlük sağlar. Umbrella buluttan teslim edildiğinden, her kullanıcıyı dakikalar içinde korumanın en kolay yoludur.

Umbrella Cisco Birden çok güvenlik fonksiyonlarını tek bir çözümde birleştirir, böylece korumayı cihazlara, uzak kullanıcılara ve dağıtılmış konumlara her yerde genişletebilirsiniz. Umbrella, kullanıcılarınızı dakikalar içinde her yerde etkili bir şekilde korumanın en kolay yoludur.
Umbrella Cisco Güvenlik
Bu yükselen siber tehditle ilgili en son ipuçlarını ve püf noktalarını e-kitabımızdan alın. umbrella.cisco.com
Umbrella Cisco

Nasıl yapıyoruz: 1000’den fazla eşleme ortağı

Hop sayısını azaltmak ve performansı arttırmak için doğrudan 1000’den fazla kuruluş. Aşağıda listelenen iş ortaklarıyla 6000’den fazla eşleme oturumuyla Umbrella, gecikme sürelerini daraltan ve müşterilerimiz ile ağları arasında daha iyi performans sunan büyük internet bulut sağlayıcılarına kısa yollar oluşturabilir.

Küresel Bulut Mimarisi – Cisco Umbrella

Yapılandırma olmadan daha hızlı bağlantılar için artırılmış yönlendirme

Anycast artırılmış yönlendirmeyi yenilikçi kullanımımız, Cisco Umbrella‘nın en iyi performansı ve sağlam güvenilirliğinin ayrılmaz bir parçası. Yüksek esneklik, yukarı veya aşağı hızlı ölçeklendirme sağlar. Otomatik yönlendirme, en yüksek kullanılabilirlik ve kaliteye sahip en iyi yolu seçer. Anycast’in otomatik trafik yönlendirmesi müşterileri kesintilerden korur.

Artırılmış yönlendirme:

  • Yüksek performans ve kaya gibi sağlam güvenilirlik
  • Sürekli kullanılabilirlik için hızla ölçeklendirme veya küçültme ve değişen tünel kurulumlarını destekleme esnekliği
  • En yüksek kullanılabilirlik, kalite ve müşteri deneyimi ile en iyi yolu seçen otomatik yönlendirme
  • Trafiğin otomatik olarak yeniden yönlendirilmesi, müşterileri kesintilerden koruma

Yorum yapın