Hakkımızda

Hakkımızdahttps://www.youtube.com/watch?v=yJ4sTsHrCzg

Hakkımızda

 

2021 yılının Haziran ayından itibaren hizmet vermekte olan web sitemiz sizlere Almanca konusunda ücretsiz ve gönüllü olarak eğitim veren eğitmenler tarafından sunulacak bir proje için yardımcı olmaktadır. Uzman editörlerin bir araya gelerek yürüttüğü bu gönüllü projenin amacı Almanca dil öğrenmek isteyen kişilere en doğru bilgiyi vererek  faydalı olmaktır.

 

Vizyonumuz

 

Almanca öğrenmek isteyen kişilere yardımcı olarak Almanca öğrenmesini sağladığımız her bir öğrencinin hayatına dokunmak ve ona farklı bir bakış açısı kazandırarak hayatındaki hedeflerine giden yolda bu hedeflere ulaşmasında bir nebze de olsa katkıda bulunmak bizi çıktığımız bu yolda daha iyisini yapmak için her zaman teşvik etmektedir. Bu yüzden hazırlamış olduğumuz her içerik büyük bir titizlik gösterilerek hazırlanmaktadır.

 

Misyonumuz

 

Almanca öğrenmek isteyen kişilere bunu en doğru ve tarafsız şekilde öğreterek, değişen dünyada bir öğrenme ihtiyacını karşılamak ve sürdürülebilir bir sistem üzerinden bunu sağlamak istemekteyiz. Fırsat eşitliğini gözeterek uyumlu bir şekilde öğrenmeyi ve öğretmeyi gerçekleştirerek etkin bir şekilde bunu sağlayarak, Almanca öğrenmek isteyen kişilere bu konuda destek olmaktayız. Ayrıca Almanca öğrenmek isteyen kişilerin bağımsız bir öğrenme sürecinde buna gerçekleştirmesini sağlarken, diğer taraftan da ahlaki ve kültür değerlerini bilginin ışığında, özgün, yaratıcı ve yeniliklere açık bir şekilde yüksek standartlarda gerçekleşmesini sağlamak istiyoruz.

 

Bu amaçlar doğrultusunda gereken kaynaklara kolay bir şekilde ulaşarak bunlardan verimli bir şekilde faydalanmalarını ve Almanca ile ilgili okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi becerilerinin geliştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Herkese açık olarak belirlenen bu sistem üzerinde harika bir eğitim ortamı sağlayarak; saygılı ve özel bir ortamda kişilerin kendisini geliştirmesine katkıda bulunmak bizim en büyük önceliğimizdir.

 

Her türlü görüş ve önerileriniz için İletişim sekmesinden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Bu web sitesindeki tüm bilgiler, Almanca dilinin kuralları ve düzenlemeleri hakkında genel bilgilerdir. almanca.com.tr sitemizde açılan konular bilgiler resmi değildir hata ve yanlışlar olabilir.

Künye

İmtiyaz Sahibi

almanca.com.tr

Görüş, Öneri ve Haber bültenleri için: 

iletisim@almanca.com.tr

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Ö. Yıldırım

iletisim@almanca.com.tr

Editörler / News Editors

Nihal Beyza Atılgan

Ö. Yıldırım

Hukuk Danışmanı

Ö. Yıldırım

İletişim / email / Contact

iletisim@almanca.com.tr

Yazılım/Software

WordPress

Adres/Adress

iletisim@almanca.com.tr

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. https://almanca.com.tr/ yazıların sorumluluğunu almaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

https://almanca.com.tr/ harici linklerin sorumluluğunu almaz

 

meritking güncel giriş meritking meritking giriş kingroyal kingroyal güncel giriş madridbet güncel giriş madridbet giriş
1melek.com infopaylasim.com Kedi isimleri/