Almanca Öğrenme Sürecini Hızlandıran En İyi Netflix Filmleri

Almanca Öğrenme Sürecini Hızlandıran En İyi Netflix Filmleri. Almanca dili İnsanın ufkunu geliştiren, hayal gücünü ve hayata bakış açısını genişleten, günümüzde temel ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Dünya genelinde yaklaşık 130 milyon kişi tarafından konuşulan ve yabancı dil olarak Almanca ikinci sırada yer alır. Her yaştan bireyin öğrenmesi gereken ve öğrenmek isteyenlerin de çaba ile epey yol alabileceği bir dildir. Almanca dilini öğrenmenin en iyi yolu ise o dili hayatın tüm alanına dahil edebilmekten geçer. Özellikle Almanca öğrenmek isteyenler dizi ya da film izleyerek gün boyu Almanca ile iç içe olabilir. Netflix, geniş dizi ve film ağı ile Almanca öğrenim konusunda bizlere oldukça yardımcı oluyor. Almanca öğrenmenizi kolaylaştıracak en iyi Netflix filmleri sizler için derledik. Şimdi birlikte Almanca öğrenme sürecini hızlandıran ve bunu eğlenceli hale getiren, en iyi Netflix filmlerini incelemeye başlayalım. Almanca Öğrenme Sürecini Hızlandıran En İyi Netflix Filmleri hayatınızdan dönüm noktası için bir adım olabilir.

 

Netflix Almanca Diziler Filmler

Netflix Almanca Diziler Filmler

1.Enissa Amani: Ehrenwort
Bu yapımda farklı Almanca aksanlarına aşina olmak mümkündür. Çoğunlukla ileri seviye Almanca geliştirmek isteyenlere önerilen bir filmdir. Bu film kişilerin Almanca dinleme ve konuşma yetisini de arttırmayı hedefler. İran kökenli Alman komedyen Enissa Amani. Hamburg’da gösterilen Alman mühendisliği, vergi indirimleri ve hayranların yazdığı e-postaların adabı hakkında konuşuyor. Almanya yapımı stand-up. Almanca diline yönelik giriş seviyesinde bilgisi olanlar için tavsiye edilen ilk Netflix yapımıdır.

2. Biohackers 2021
Film, ortalama seviyede Almanca bilgisi olanlar için anlaşılabilir bir düzeydedir. Bir tıp öğrencisi, Almanyada en iyi üniversitelerinden birine girer. Amacı, bir aile trajedisi ile bir profesörü birbirine bağlayan komployu açığa çıkarıp ifşa etmektir.  Alman yapımı içerik tıp konulu bilimkurgu dizisi.

3. Ve Yarın Tüm Dünya 2020
Bu film dil gelişiminize katkıda bulunabilir. Antifaşist bir gruba dahil olan hukuk fakültesi öğrencisi Mala Emde , kendini giderek daha tehlikeli ortamlarda bulur. Yavaş yavaş şiddetin içine çekilir. Almanya yapımı içerik Sosyal Konulu Dramalar

4. Sing On Almanya 2020
Gündelik konuşmaya yakın olan dil, Almanca öğrenmenizi kolaylaştırır. Palina Rojinski’nin sunuculuğunu üstlendiği bu karaoke yarışmasıdır. Yarışmacılar ise 30.000 euroya varan büyük ödülü kazanma şansı için doğru notayı söylemek zorunda. Almanya Yapımı içerik reality yarışma programı. Almanca Öğrenme Sürecini Hızlandıran En İyi Netflix Filmleri sıralamasında 4.cü sırada bulunuyor.

5. Dört Dakika
Hapisanede mahkum olan kişilere piyano dersleri veren yaşlı müzik öğretmeni, genç bir mahkumun müzik dehasını keşfeder. Ve kendini onun yeteneğini geliştirmeye adar. Almanya Yapımı içerik Müzik ve Müzikaller. İlham verici – İyi Hissettiren – Müzik

6. Oktoberfest: Beer & Blood 2020
1900’lerin Münihi’nde hırslı bira imalatçısı Curt Prank, şehrin kazançlı festivaline dahil olur. Almanyada Oktoberfest’e hâkim olacak bir bira çadırı kurma macerasında zalim taktikler kullanır. İçerik Gerçekçi ve duygusal

7. Nailed It! Almanya 2020
Bu komik yarışma programında acemi amatör aşçılar, 5000 euro ödülü kazanmak için yarışıyor. Görkemli tatlıları yeniden var etmeyi deniyor ve kaçınılmaz şekilde başarısız oluyor. Almanya Yapımı – Yemek ve Seyahat – Reality Yarışma Programları – İyi hissettiren program.

8.Biking Borders 2019
Benzersiz bir bağış toplama macerasını konu alan bu belgesel türü yapımdır. İki Sıkı dost olan Max ve Nono, okul inşa etmeye yetecek parayı bulmak için Berlin şehrinden Pekin’e pedal çeviriyor. Almanya Yapımı samimi ve ilham verici.

9. Over Christmas 2020
Yaşamda yenilgiye uğramış bir müzisyen Bastian’ı Noel için döndüğü evinde sıkıntı ve pek de keyifli olmayan bir dizi sürpriz bekliyor.

10. Kaçak Yolcu – Stowaway – 2021
Tarih, uzay ve teknoloji ile ilgili spesifik konular bu filmde işleniyor. Almanca kelimeleri öğrenmek isteyenler için Kaçak Yolcu filmini tavsiye ediyoruz . Mars gezegenine doğru yol çıkan 3 kişilik ekip, kaçak yolcunun uzay gemisindeki hayatları tehlikeye atmasıyla son derece zor bir seçim yapmak zorunda kalır. içerik Bilim Kurgu Filmleri, Bu film sürükleyici.

Netflix Almanca Altyazı özelliği bulunan film ve dizileri izlemek size çok yardımcı olacaktır.

Almanca Öğrenme Sürecini Hızlandıran En İyi Netflix Filmleri Almanya yapımı kaliteli ve eğitici bir çok içeriğe netflix üzerinden ulabilirsiniz.

 

Yorum yapın